Silnik trójfazowy MX3 100L 1,5 kW- 6-biegunowy-B34
1 113,89 zł*
Dostępne natychmiast, czas dostawy: Ok. 3-4 dni roboczych
Informacje o produkcie "Silnik trójfazowy MX3 100L 1,5 kW- 6-biegunowy-B34"
Silnik trójfazowy, silnik elektryczny, moc=1,5 kW, prędkość=6 biegunów
Typ=B34, wał=28 x 60 mm, napięcie=3 x 230/400 V-50 Hz, 3 x 265/460 V-60 Hz (± 5% zgodnie z VDE 0530),
Częstotliwość=50/60 Hz, klasa sprawności=IE3, sprawność=82,5%, wykończenie farbą=RAL 5010 (niebieski gencjanowy),
Stopień ochrony=IP55, Czujnik temperatury=3 x termistory PTC, Waga=24 kg, Pozycja skrzynki zaciskowej=górna (obrotowa),
Dławiki kablowe=1 x M25, 1 x M16, Obudowa=odlew aluminiowy, Klasa izolacji=F (155°C),
Łożysko kulkowe=SKF, C&U lub odpowiednik, chłodzenie=wentylator osiowy (tworzywo sztuczne), nóżki silnika=mogą być przykręcane lub odkręcane.
Silnik elektryczny nadaje się do użytku z przetwornicami częstotliwości i dla obu kierunków obrotów.
Zgodnie z VDE 0105 i IEC 364, wszelkie prace przy napędzie elektrycznym mogą być wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowany personel
Wykwalifikowany personel. W przypadku modyfikacji lub projektów specjalnych, prosimy wysłać do nas zapytanie.
Pomocne wskazówki dotyczące silników elektrycznych znajdą Państwo w sekcji FAQ. Wszystkie zdjęcia produktów są niewiążącymi przykładami!
Zastrzegamy sobie prawo do zmian technicznych.
| Częstotliwość: | 50 Hz, 60 Hz |
|---|---|
| Elektryczność: | 3,50 A |
| Moment bezwładności : | 0,01186 kgm² |
| Moment dokręcania do nominalnego momentu dokręcania (Ma/Mn): | 30,48 Nm |
| Nominalny moment obrotowy: | 15,24 Nm |
| Obciążenie promieniowe maks.: | 118,39 N |
| Ochrona silnika: | 3 x Termistor PTC |
| Podniesienie do prądu znamionowego (la/In): | 21,00 A |
| Przeciągnięcie momentu obrotowego do nominalnego momentu obrotowego (Mk/Mn): | 33,53 Nm |
| Temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Tryb pracy: | S1 |
| Waga: | 22,8 kg |
| Współczynnik mocy: | 0,75 Cos φ |
| Wydajność: | 1,5 kW |
| Wydajność (100% / 75% / 50%): | 82,5 / 81,9 / 78,9 |
| Wymiary kołnierza: | 160 x 110 x 130 mm |
| Wymiary wału: | 28 x 60 mm |
| Wysokość montażu: | 1000 m |
| Prędkość: | 1000 obr.min / 6-pinowe |
| Średnica wału: | 28 mm |
| Projekt: | B3 B14 (B34) |
| Napięcie: | 3 x 230/400 V |
| Klasa ochrony: | IP55 |
| Kierunek obrotu: | Lewa, Prawa |
| Klasa wydajności: | IE 3 |
| Rozmiar: | Standardowa |
| Częstotliwość: | 50 Hz, 60 Hz |
|---|---|
| Elektryczność: | 3,50 A |
| Moment bezwładności : | 0,01186 kgm² |
| Moment dokręcania do nominalnego momentu dokręcania (Ma/Mn): | 30,48 Nm |
| Nominalny moment obrotowy: | 15,24 Nm |
| Obciążenie promieniowe maks.: | 118,39 N |
| Ochrona silnika: | 3 x Termistor PTC |
| Podniesienie do prądu znamionowego (la/In): | 21,00 A |
| Przeciągnięcie momentu obrotowego do nominalnego momentu obrotowego (Mk/Mn): | 33,53 Nm |
| Temperatura otoczenia: | 40 °C |
| Tryb pracy: | S1 |
| Waga: | 22,8 kg |
| Współczynnik mocy: | 0,75 Cos φ |
| Wydajność: | 1,5 kW |
| Wydajność (100% / 75% / 50%): | 82,5 / 81,9 / 78,9 |
| Wymiary kołnierza: | 160 x 110 x 130 mm |
| Wymiary wału: | 28 x 60 mm |
| Wysokość montażu: | 1000 m |
| Prędkość: | 1000 obr.min / 6-pinowe |
| Średnica wału: | 28 mm |
| Projekt: | B3 B14 (B34) |
| Napięcie: | 3 x 230/400 V |
| Klasa ochrony: | IP55 |
| Kierunek obrotu: | Lewa, Prawa |
| Klasa wydajności: | IE 3 |
| Rozmiar: | Standardowa |