CMRV090/040 DC100, 12 V, 0,14 kW, 1,8 obr/min, silnik z przekładnią ślimakową IP40
Informacje o produkcie "CMRV090/040 DC100, 12 V, 0,14 kW, 1,8 obr/min, silnik z przekładnią ślimakową IP40"
Podwójna przekładnia ślimakowa z silnikiem DC, IP40, moc=0,14 kW, prędkość=1,8 obr
Napięcie=1 x 12 V, stopień ochrony=przekładnia IP55, silnik IP40, pobór prądu=12 V/16,8 A,
Tryb pracy=S2 (praca krótkotrwała), wał drążony=35 mm, prędkość silnika=2 bieguny, przełożenie (i)=1500,
Moment obrotowy=280 Nm, współczynnik serwisowy (f.s.)=1,0, połączenie=kabel wyprowadzający (1 m), waga=20,5 kg.
Opcjonalnie dostępny jest zewnętrzny regulator prędkości.
Motoreduktor może pracować w obu kierunkach obrotów i jest dostarczany z wlewem oleju.
Zgodnie z normami VDE 0105 i IEC 364 wszelkie prace przy napędzie elektrycznym mogą być wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowany personel.
Od rozmiaru przekładni 110 należy również określić pozycję montażową.
Wszystkie zdjęcia produktów są niewiążącymi przykładami!
| Moment obrotowy: | 201 do 300 Nm |
|---|---|
| Wydajność: | 0,14 kW |
| Prędkość: | 1 do 4,9 obr./min |
| Średnica wału: | 35 mm |
| Projekt: | Podwójna przekładnia ślimakowa |
| Napięcie: | 12 V DC |
| Klasa ochrony: | IP40 |
| Seria: | Seria CMRV |
| Moment obrotowy: | 201 do 300 Nm |
|---|---|
| Wydajność: | 0,14 kW |
| Prędkość: | 1 do 4,9 obr./min |
| Średnica wału: | 35 mm |
| Projekt: | Podwójna przekładnia ślimakowa |
| Napięcie: | 12 V DC |
| Klasa ochrony: | IP40 |
| Seria: | Seria CMRV |