CMRV075/040 DC180, 12V, 0,25 kW, 7,0 obr/min, IP66 motoreduktor ślimakowy
Informacje o produkcie "CMRV075/040 DC180, 12V, 0,25 kW, 7,0 obr/min, IP66 motoreduktor ślimakowy"
Podwójna przekładnia ślimakowa z silnikiem prądu stałego, IP66, moc=0,25 kW, prędkość=7,0 obr
Napięcie=1 x 12 V, stopień ochrony=przekładnia IP55, silnik IP66, pobór prądu=12 V/30,0 A,
Tryb pracy=S2 (praca krótkotrwała), Wał drążony=28 mm, Prędkość obrotowa silnika=2 bieguny, Przełożenie (i)=400,
Moment obrotowy=166 Nm, współczynnik serwisowy (f.s.)=1,08, połączenie=kabel wyprowadzający (1 m), waga=16,5 kg.
Opcjonalnie dostępny jest zewnętrzny regulator prędkości.
Motoreduktor może pracować w obu kierunkach obrotów i jest dostarczany z wlewem oleju.
Zgodnie z normami VDE 0105 i IEC 364 wszelkie prace przy napędzie elektrycznym mogą być wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowany personel.
Od rozmiaru przekładni 110 należy również określić pozycję montażową.
Wszystkie zdjęcia produktów są niewiążącymi przykładami!
| Moment obrotowy: | 101 do 200 Nm |
|---|---|
| Wydajność: | 0,25 kW |
| Prędkość: | 5 do 10 obr./min |
| Średnica wału: | 28 mm |
| Projekt: | Podwójna przekładnia ślimakowa |
| Napięcie: | 12 V DC |
| Klasa ochrony: | IP66 |
| Seria: | Seria CMRV |
| Moment obrotowy: | 101 do 200 Nm |
|---|---|
| Wydajność: | 0,25 kW |
| Prędkość: | 5 do 10 obr./min |
| Średnica wału: | 28 mm |
| Projekt: | Podwójna przekładnia ślimakowa |
| Napięcie: | 12 V DC |
| Klasa ochrony: | IP66 |
| Seria: | Seria CMRV |